Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2017, 02:08   #323
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Dobra, nie wiem komu życzysz tak źle ale lecimy

Cytat:
Napisał Jaśmin Zobacz post
No to po kolei.
Robię build 20-to poziomowy.
12 poziomów potwora (succubus).
+1 poziom battledancera.
+2 poziomy paladin of freedom slaughter
+2 poziomy na szablon.
+1 poziom na prc Mystic Wanderer (tak, to jest ta prc co wymaga czarów divine 2-go poziomu).
Po pierwsze succubus nigdy nie będzie mógł być dobrym paladynem (freedom CG) ponieważ jego typ i podtypy to outsider, evil, chaotic, tanar'ri. Formalnie, biorąc pierwszy poziom paladin of freedom będąc złym i chaotycznym automatycznie łamie swój kodeks postępowania i traci wszystkie korzyści bycia paladynem.

Jeśli możesz zastąpić atuty rasowe succuba, atutami wybranymi przez siebie to zrób to by spełnić wymagania prc Ur-priesta, 2 poziom prc = 2 poziom czarów klera (możesz nawet próbować wmówić MG, że poziomy rasowe succuba liczą się jako poziomy spellcastera a wówczas na potrzeby czarów objawień masz CL+6). Karcenie nieumarłych jako bonus (dobra rzecz do zasilania zabawnych atutów).

Całkiem ładne KP w ten sposób osiągniesz, tylko po co? Naturalna 20 i tak zawsze trafia więc szansy trafienia twojej postaci poniżej 5% nie zredukujesz, roje trafiają automatycznie, a zwykła finta pozbawi Cię sporej części bonusów do KP.

Zastanów się czy w ogóle warto robić postać w tym kierunku. Na PW wyślę Ci mały bonus z moimi 3 postaciami robionymi podobnie z czego tylko jedną grałem (Erilien).



Edit:
Nie zapomniałem ale nawet nie chciało mi się sprawdzać szablonu, nie mniej:
Cytat:
"Tauric" is a template that combines two creatures into one hybrid creature. The template can be added to any Small or Medium-size corporeal humanoid
Succub jest outsiderem
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 28-03-2017 o 03:16.
Googolplex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem