Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2017, 11:05   #19
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Cytat:
A to kto napisał?
Ja.
A co napisałem?
Że nabój śrutowy jest NIEZBĘDNY do strzelania śrutem?
Bynajmniej.
Napisałem (w ten czy inny sposób - dobór słów) o efektach strzelania taką garścią drobnej amunicji z CP do ptaka w locie i że do efektu dobrego potrzeba raczej naboju śrutowego. NIE, że z siekańców nie można strzelać.

Ty nie widzisz różnicy między garścią siekańców a tym?
No to ja nie mam pytań.

Jak nie rozumiesz przekazu to wskazujesz, że adwesarz w dyskusji kłamie. Komedia. No chyba, ze to celowe, to nie skomentuję.

Cytat:
Co to jest amunicja multikombinowana?
Np z broni CP nie musisz strzelać siekancami ołowianymi. Cięte gwoździe, tłuczone szkło, nawet kamyki. Słowa mi zabrakło ot nie jeden pocisk tylko 'multi' czy to śrut, czy też sypiesz zamiast siekańców co masz pod ręką. Na postapo to nawet jakiś argument za bronią CP. Na małe zwierzęta czy ptaki na ziemi jakoś będzie hulać.

Cytat:
OK mam dosyć
No to nara.

Cytat:
Napisał Czarna
Zasilanie elektryczne - od biedy baterie. Nie ma elektrowni, generatory to też rzadkość, ale każdy zwykły zjadacz chleba da radę zbudować proste ogniwa galwaniczne
To nawet fajne rozwiązanie, eliminuje kapiszon, czyli jego wyrób oraz jego niewypały (co jeszcze poruszane przeciw CP tu nie było). Wiele roboty w przygotowaniu amunicji odpada. Jednak potrzeby czyszczenia lufy po wystrzale to nie wyeliminuje. Inna sprawa, że trochę słabo jak dopiero przy próbie strzału się okaże, że bateryjka się rozładowała.
I abarot do obozu bawić się ogniwami.
Dziś nie jemy...
(Dobra, wiem, można mieć zapasową baterie :P )
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 28-03-2017 o 12:07.
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem