Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2017, 19:13   #24
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bardziej już pora roku jest pogranicze wiosny i lata mniej więcej maj - czerwiec.
Czyli jest ciepło jak normalnie to bywa w maju-czerwcu, czy klimat się raczej zmienił?
Mam się sugerować tym?:

Cytat:
Jest raczej ciepło, w nocy temperatura spada do ok 15 - 20*C. W dzień oscyluje wokół 30 - 35*C. To takie przeciętne wartości dla Waszej orientacji detale mogą się różnić w sesji (mam tabelkę )

Cytat:
- Skąd pochodzi BG, jakie miejsce uważa za swój dom?
Chodzi o miasta z podręcznika? Profity za pochodzenie też dostajemy?

Cytat:
- Kim jest rodzina BG, z jakiego środowiska postać pochodzi?
Środowiska - w sensie? Ćpuny, alkoholicy, burdele, dobre ludzie (o ile takie istnieją), zabijaki, outsiderzy itd? Jakieś przykłady, wybory, czy taki freestyle jak zapodałam?

Cytat:
- Co postać robiła kilkanaście miesięcy temu?
A jakiś przykład, co można robić? Chlać w spelunie ( o ile są?), zarabiać ciałem, fachem, ukrywać się po kątach, bo się narozrabiało?

Cytat:
- Kim jest postać, czym się zajmuje, z czego żyje?
Też chciałabym jakieś przykłady mniej typowe od tego, co mogę sobie pomyśleć czyli prostytucja, walka, bycie medykiem.

Cytat:
- Z kim lubi a kim nie lubi się trzymać, przyjaźnić czy zadawać?
Wymyślać NPCów czy jakiś ogólny opis grupy osób?

Cytat:
- Kim postać chce zostać, co osiągnąć za rok czy dwa?
Jak ktoś lubi stagnację to będzie okej? Co jest szczytem marzeń? Własny kąt (to możliwe?).



Pytanie nie z puli cytatów, bo mi się o uszy obiło, a może czytałam o innym systemie, ale nie pamiętam, tylko został mi dziwny szczegół w głowie: W neuro płodność ludzi znacznie zmalała, na tyle, że rozmnażanie stało się bardzo utrudnione?

Nie wiem, na ile te pytania mi pomogą, bo mówiąc szczerze, ostatnio mam strasznego lenia, więc mało czytam. Męczę się czytając, więc być może gdzieś były napisane odpowiedzi, ale nawet nie spojrzałam ~ Taki ze mnie łobuz

Cytat:
7 - Choroby - bez zmian.
Trzeba losować?



Wgl jak kwestia ekologii, prócz tego, że jest do kitu? Pewnie o wodę pitną trudno, ale jakoś ją zdobywają. Jak? Alkohol istnieje, speluny są, knajpy? Jakieś domy, bloki, chatki? Ludzie chodzą do miesjca pracy czy sie szwendają i szukają guza, lepszego jutra? Podróż pewnie głównie z buta, bo samochód to luksus, a benzyna jeszcze większy? Czuję, że nic nie wiem :v
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline