Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2017, 22:27   #275
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
- Nie mam pojęcia, o kim mówisz, bo nie chcesz z jakiegoś powodu tego zdradzić, ale ktokolwiek to by był, nie zakładałabym, że nie ma w zapasie kolejnego szwindla. Ten zmiennokształtny, co dziabnął Liskę, nie podoba mi się jak cholera. - mówię Yutealowi, rzucając od niechcenia okiem na dół.

- Zdziwiłbyś się, Yut, popierdoleńców na świecie nie brakuje - dodaję, mój głos w przeciwieństwie do śmiechu Yuteala kipi sceptycyzmem. Gratuluję mu w myślach optymizmu, ja jestem z natury zagorzałym sceptykiem - niektórzy uznaliby, że wręcz pesymistą.

Rzucam okiem na dół i dziwię się, że dalej jest spokojnie. W głębi trochę się nawet niepokoję tą sielanką. Spodziewam się kłopotów, ale nie dzieje się nic, co by sprawiało, że trzeba by było sięgać po miecz.

- Nie żeby coś, ale nie mam za krztyny zaufania do tych małp, a spodziewam się, że magik od rybitwy czeka tylko na to, żebyśmy opuścili statek, żeby go później pouszkadzać i żebyśmy przez to utkwili u tych małp - dzielę się swoimi uwagami z Yutealem. - Co proponujesz w związku z tym, Yut?
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline