Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2017, 11:01   #28
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Na początku chciałbym zaznaczyć, że moja wiedza na temat broni palnej jest prawie żadna, jednak podczas lektury wątku zrodziło się w mej szarej masie kilka wątpliwości.

Jak rozumiem, rozważamy tutaj wyższość jednej broni nad inną w świecie postapokaliptycznym. Więc, jaki konkretnie jest stan tego świata?
Do czego dostęp ma nasz wyimaginowany bohater?
Dlaczego musi strzelać do jedzenia, a nie może użyć sideł czy wnyk?

Gdzieś tam na pierwszej stronie padły słowa takie jak zachowanie etyczne czy sportowe. Przepraszam, serio to jest coś o czym będziecie myśleć walcząc o przetrwanie?

Teraz kwestia łatwości użytkowania. Jak pisałem wcześniej jestem kompletnym laikiem jeśli idzie o broń palną, nigdy z takiej nie strzelałem i w ogóle wiem tylko tyle, że "tu naciskasz, z tamtej strony zabijasz". Mam więc takie pytanie. Co by się stało jakbym źle nabił, co jeśli użyłbym zbyt dużego ładunku?
 
Googolplex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem