Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2017, 03:19   #40
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Komtur trudno mi odpowiedzieć na ten argument, jako, że nie mam pojęcia o fizjologi ghuli. Choć jeśli jest podobna do ludzkiej to kusze powtarzalne w zupełności wystarczą. Oczywiście jeśli mówimy tu o ghulach a'la Fallout wówczas wystarczy użyć kusz magicznych (bo nie czarujmy się, to że ten rodzaj ghula "żyje" jest możliwe tylko dzięki magii).

Co zaś tyczy myślenia neuroshimowego, to na prawdę nie miałem pojęcia, że to robię, przepraszam A serio to odnosiłem się do świata jaki nakreślił Leminkainen. Fabryki dbające o jakość wyrobów, nieźle rozwinięty handel, centra przemysłowe etc.

Tu jednak też muszę zaznaczyć coś dość ważnego. Jeśli cała dyskusja (wątek) opiera się o jakieś konkretne systemy postapo, a nie jest tylko teoretycznym rozważaniem na temat hipotetycznej postapokalipsy, wówczas aby wiedzieć która broń jest lepsza wystarczy sprawdzić ich statystyki w podręczniku.
 
Googolplex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem