Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2017, 19:47   #17
Gormogon
 
Gormogon's Avatar
 
Reputacja: 1 Gormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputację
Gdy weszli z Sigal do mieszkania od razu uruchomił swojego laptopa, a na żart Juhy zareagował dość obojętnie, mimo iż uznał, że to bardzo dobry dowcip.
Przez cały czas rozmowy patrzył w ekran wyłapując tylko najważniejsze słowa przyjaciół. Cieszył się, że nie musi dowodzić.
W tym czasie wysłał Jeppe Martinenenowi maila, który wyglądał na typowe powiadomienie z Facebooka o oznaczeniu go w jakimś poście. Wiadomość tak naprawdę zawierała program zapamiętujący wpisywane litery oraz kilka robaków. Program napisał już dość dawno, więc zajęło to tylko chwilę. Dzięki temu mógłby dostać się na jego pocztę internetową. Robaki natomiast miały odwrócić uwagę programów antywirusowych od działania nowego programu.

-Spoko plan. Mi pasi, a teraz tak. Z fejsa wynika, że to prawak, jeśli to was interesuje- powiedział do nich znad laptopa- i to tyle. A szkoda, bo myślałem, że ten lamer oszczędzi mi trochę pierdzielenia się. Nie pogniewam się jeśli go przypadkiem mocno oklepiecie.

Po podzieleniu się tą uwagą Juri wrócił do swojego narzędzia pracy żeby znaleźć numer komórki ich celu, a następnie spróbować sprawdzić gdzie i jak często logował się do sieci telefonicznej oraz włamać się do baz danych operatora w celu sprawdzenia ostatnich wykonywanych numerów. Miał nadzieję, że dzięki temu uda mu się namierzyć zarówno pub, jak i zleceniodawcę. Z tym drugim wiedział natomiast, że nikt z tych sfer nie byłby tak głupi, żeby dać się tak łatwo namierzyć. Routerowi do szczęścia brakowało tylko dostępu nawigacji samochodu. Wtedy mógłby sprawdzić też wszystkie trasy jakie przebył w ostatnim czasie Jeppe Martinen. W razie czego użył też googlowej opcji wyszukiwania podobnych obrazów, żeby sprawdzić, czy ktoś może także zrobił sobie zdjęcie w tym klubie i w opisie dał jego nazwę.
 
Gormogon jest offline