Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2017, 19:22   #121
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Jak na razie moim zdaniem zachowujemy się całkiem racjonalnie i nie brniemy jak idioci ku samozagładzie. Myślę, że gdybyśmy nic nie robili, to właśnie to by się stało, bo nie wiem, jak Wy, ale ja mam wrażenie, że powoli niewidzialna pętla wokół szyi naszych postaci się zaciska. Tak to sobie przynajmniej tłumaczę biorąc pod uwagę wydarzenia, które zaszły.

Dlatego Wes będzie działać, bo jak już pisałem wyżej, po coś ten dziennik został znaleziony, a po drugie, dzieją się takie rzeczy, że trzeba przyjąć do świadomości, że to nie jest normalne . Nawet jeśli tkwimy w jakiejś halucynacji, to trzeba coś robić, bo samo się nie zrobi. Myślę, że to bym właśnie zrobił, jakbym był w takiej sytuacji . Tkwienie w miejscu niczego nie zmienia. Jak w życiu.
 
Kenshi jest offline