Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2017, 09:30   #11
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Kowalski był osobistością nie byle jaką. To, że w Hell’s Kitchen dzieje się coś znaczącego, to, że lada moment może dojść do porachunków grubych ryb nie umknęło jego pingwiniej uwadze, o nie! Przewidział to i miał zamiar wszystko dokładnie przeanalizować. Nie po to uciekł z największego w okolicy ZOO, by teraz nie rozwikłać tej zagadki!

Pingwin Białopłetwy stał nieopodal Karen Page, również notując coś w swoim notesiku. Patrzył mrużąc lewe oko i podejrzliwie przyglądając się wszystkim zebranym.

- Oczywiście! Chłodna makrela ma odpowiednią temperaturę, wilgotność... Kaczor, kot? Smok?! No i gdzie te grube ryby!? Na jaja mojej matki! Jedno potknięcie i zginę w tym Kitchenchaskim gułagu dla zwierząt! Wyrwą mi serce, by przerobić je na kompost naturalny i nawieść nim plantacje buraków, których szczerze i strasznie nienaaawidzęęęę!!

Kowalski uniósł wzrok znad notesiku, zorientowawszy się, że powiedział to na głos. Zmierzył Buraka nienawistnym spojrzeniem i zaczął przechadzać się po placu z rękoma zaplecionymi za plecami. Jego stopo-płetwy mlaskały charakterystycznie o wybrukowaną ulicę.

~Mamy tu do czynienia z istną mieszanką wybuchową. Pozostań w cieniu Kowalski, obserwuj i analizuj sytuację i pod żadnym pozorem się więcej nie odzywaj.

- Jesteś kosmitą! – wypalił nagle w stronę Bogaprzybyłeś z nieba i w ogóle... i rzucasz na bogu ducha winne istoty oskarżenia! Nie zwiedziesz mego genialnego umysłu tym umaszczeniem tak podobnym do mojego! Biel i czerń! Hahaha! Rozgryzłem cię, rozszarpałem jak anihilator hydroforowy molekuły wody! Nie jesteś pingwinem, a kosmitą! – Tutaj kowalski wypiął się dumnie i przemówił do wszystkich zebranych, wskazując płetwą czarnoskórego mężczyznę – Każdy kosmita to zagrożenie dla niewinnych istot ziemskich. Ten niby pingiwn-kosmita powinien czym prędzej... ZGINĄĆ!
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 11-04-2017 o 09:38.
Rewik jest offline