Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2017, 10:44   #13
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Stary kaczor zmierzył potężnego gada od stóp do głowy swoim podejrzliwym spojrzeniem jakby próbował zrozumieć motyw, którym kierowała się ta tajemnicza istota. Miał zbyt wielkie doświadczenie z oszustami, krętaczami i kłamcami by nie brać pod uwagę tego, że ktoś nie chce ukraść mu jego szczęśliwej dychy lub reszty majątku.

-Hmm... Oprowadzić? Panie smoku przykro mi, ale nie prowadzę wycieczek po moim skarbcu, zapraszam tam jedynie partnerów biznesowych oraz swoich siostrzeńców, którzy zwykle wpraszają się sami. Musiałby pan zatem przedstawić wystarczająco interesującą propozycję zarobku bo nie wydaje mi się, żebyśmy byli spokrewnieni chyba, że ze strony Angusa McDucka tam kaczki zawsze były trochę wyrośnięte...

Sknerus począł się zastanawiać, ale zaraz porzucił tą absurdalną myśl a jego wzrok przykuł dorosły mężczyzna zachowujący się krótko mówiąc niezbyt jak na dorosłego przystało.

-Panie Japończyk pan się lepiej ubierz bo na wymioty mnie zbiera jak widzę taką błazenadę. Nic nie rozumiem z pańskiej paplaniny i ewidentnie ma ona na celu wprowadzaniu chaosu i zamętu w naszych szeregach. Hard Gay co masz na swoją obronę?
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline