Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2017, 11:58   #16
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Kaczor powstrzymał podchodzące mu do gardła śniadanie i prychnął z pogardą.

-Niech mnie dynder świśnie! Czegoś takiego nie dotknąłbym nawet jakby mi za to płacili i mówię to pierwszy raz w życiu! Co do sekretów to nie byłby one sekretami jakbym się dzielił nimi z każdym dziwakiem, który zapomina ubrać spodni (nie żeby Sknerus sam je miał* przypis trava). Nie bez powodu po raz enty zostałem najbogatszym kaczorem na świecie wg. Kwarbesa. Musisz się jeszcze wiele nauczyć jeśli chcesz odnieść sukces na rynku. Takie Mandaryny i Hardkorowe Koksy to melodie jednego sezonu, które ciągną co mogą (czasem dosłownie* przypis trava) żeby wykorzystać swoje 5 minut sławy.

Sknerus zakręcił laską młynka w powietrzu na znak żeby Japończyk trzymał się od niego z daleka.

-Nie kupuję tego czego pan sprzedajesz.

 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline