Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2017, 22:39   #36
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Sknerus drapał się po dziobie czytając wiadomość pozostawioną przez mordercę przez szkło powiększające służące mu zwykle do sprawdzania wartości kamieni szlachetnych.

-Jeden trup. Jeszcze ciepły. Jedna notka, która sugeruje, że zabójca ma obsesje na punkcie religijnym. Rzuca podejrzenia na Boga, którego ktoś ewidentnie chciał wrobić. Chyba, że ta czarna owca w swoim stadzie jest tak pewny siebie, że wprost przyznaje się do swoich zbrodni. Swego czasu mieliśmy w Kaczogrodzie mordercę Teda Kwande'go, który był równie bezczelny, ale póki co wydaje mi się, że jegomość udający wyższy byt nie jest seryjnym mordercą. Motyw? Ofiara stała na uboczy i została celem ze względu na to, że ktoś chciał nadać grze dynamikę lub dlatego, że nikt nie spodziewał się obrania jej na celownik. Póki co niewiele nam to daje, ale zawsze coś. Ciekawym jest natomiast czemu mafia nie wykonała wyroku. Możliwości są następujące: obrali na cel seryjnego mordercę, ktoś ochronił ich cel, cel był w więzieniu lub ofiarą ataku był Green Arrow. Co prawda powiedziałem same oczywiste fakty, ale warto naświetlić sytuację co niektórym żółtym dziobom hmm znaczy żółtodziobom. Może najpierw skupmy się na temat tego czy ktoś wie czemu atak mafii nie doszedł do skutku. Oczywiście lepiej by było, żeby nie zdradzał przy tym swojej roli.


 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline