Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2017, 09:21   #42
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
- A ja całą noc pilnowałem mojej Charli, która jest bardziej skarbiatym skarbem niż Wasze Skarbce Mr. McKwacz oraz Mr. Smaug razem wzięte. - Happy rozanielił się na myśl rybce, którą Charla obiecała usmażyć na kolacje. - Jeśli zaś chodzi o mafię i seryjnego to na chwilę obecną jesteśmy jak dzieci we mgle i wiemy, że nic nie wiemy, poza tym że mordercy są wśród nas. - Happy zjeżył futerko i rozejrzał się podejrzliwie po zgromadzonych... - osobiście moim zdaniem warto sprawdzić pana Twardego Gaya, on mi się nie za bardzo podoba, mój kuperek i ogonek jest tylko dla mojej Charli.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline