Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2017, 10:03   #45
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Boczną uliczką zajechał do nich w różowym kabriolecie Kowlaski w otoczeniu trzech innych pingwinów.
- Dziękuję za podwózkę chłopaki.

- Daaj spokój Kowalski! Jesteśmy drużyną, co nie? Musimy sobie pomagać.

- Oczywiście szefie, raz jeszcze dziękuję. – Kowalski wysiadł z wozu, po czym zwrócił się do największego pingwina - Rico?

- No Tscho?!

- Moja maszyna... czekam.

Rico posmutniał wyraźnie, jednak zaraz wypluł siedzisko podłączone licznymi przewodami do jakiejś tajemniczej skrzynki. Jak tylko to się stało, samochód natychmiast odjechał.

- Wielkie umysły nie śpią. - przemówił pingwin najwyraźniej mając na myśli siebie samego. Mówiąc przechadzał się i silnie gestykulował. - Nie jest też dla mnie zdziwieniem widok, jaki tu zastałem, choć z moich obliczeń wynika, że brakuje jednej tylko osoby. Wracając jednak do mojej maszyny. W nocy skonstruowałem swój najnowszy wynalazek Tachionowo-Iluzoryczny Wykrywacz Kłamstw!

Kowalski zaplótł płetwy na piersi i z wyższością spojrzał po zebranych.
- To co? Kto z was podda się testowi jako pierwszy?
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 14-04-2017 o 10:07.
Rewik jest offline