Wątek: Forteca [18+]
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2017, 23:09   #27
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wyjście Franka oznaczało dla Madeleine osiągnięcie jednego z dwóch punktów na liście rzeczy niezbędnych. Z racji tego, że Isaac przepadł, siłą rzeczy chodziło o czas. Mogła spokojnie zastanowić się co dalej począć z pechową kartą pamięci.

Nim się spostrzegła, było już zdrowo po drugiej, zaś jej skrzynka mailowa zasypywana była spamem rozmaitym. Najnowsze modele butów w najrozsądniejszych cenach, promocja kwiaciarni "Flora" na róże wszelkich rodzajów czy akcja "Tatuażyści okaleczonym - zostań bohaterem dla poszkodowanych".

- Dzień dobry, nazywam się Francois Brouleau - przedstawił się mężczyzna, kiedy tylko Mad odebrała przychodzące połączenie.

- Niedawno kupiłem apartament w centrum Alsrein i interesowałaby mnie usługa zaprojektowania wnętrza.




Blanchard najpierw machnął ręką dając znać, aby Sara nie przejmowała się nim, a następnie zastanowił się.

- Może faktycznie ma to jakiś związek. Jakie Pani miała relacje ze swoją siostrą? Mogłaby być zamieszana we wczorajsze wydarzenia? - zapytał w końcu.




Jednakże chichot siły wyższej był niemal słyszalny.
Kiedy Elizabeth odkręciła gorącą wodę, w jej ciało niespodziewanie uderzyły lodowate strugi zapierające dech w piersiach. Po kilku chwilach manipulacji stwierdziła, że ciepła woda definitywnie zdechła. Podobnie z resztą zimna.

- Eeeeej! Nie ma prądu! - zawołała Julie spod drzwi łazienki.

Natomiast bez prądu mogła pożegnać się z wodą w jakiejkolwiek postaci, co nie tylko znacząco utrudniało kąpiel, ale również przygotowanie planowanej, wieczornej kolacji. Nie mówiąc już o ograniczonej pojemności rezerwuaru w łazience.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline