Wątek: [Kult] Kąty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2007, 23:49   #88
Kmil
 
Reputacja: 1 Kmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetnyKmil jest po prostu świetny
Jeremy wsłuchiwał się w szepty dwóch agentów FBI dobiegające z korytarza. Obydwoje bardzo uważali, aby słowa nie niosły się za daleko, tak więc wychwycił zaledwie skrawki rozmowy:
- …zmasakrowane ciało… …świadków… …robi się… rozkazy z góry… …przesłuchanie… …będą bezpieczniejsi… … uciekł… …walczy o życie…- Następnie usłyszał równocześnie kroki wracającego agenta i proszącego o uwagę Alana, więc wrócił na miejsce przy oknie.
Agent wszedł do środka z bardzo kamiennym wyrazem twarzy. Podał opakowanie środków uspokajających Sarze i Bobowi wraz z wodą do popicia. Następnie podał plastry i bandaż Jeremiemu, pytając czy sobie sam z tym poradzi. Następnie zwrócił się do Matthew.
- Mam niestety złą informację dla pana. Nici z środków przeciw bólowych. Lekaż uważa, że dostał pan już końską dawkę morfiny a ostatnim, czego by chcieli u pana wywołać to uzależnienie lub, co gorsza przedawkowanie. – Zamilkł, zwiesił głowę i usiadł z powrotem na swym miejscu. Wyglądał na bardzo zmęczonego i wyczerpanego. Jego twarz wyrażała głęboki żal i smutek.
- Obawiam się, że to nie koniec złych informacji. Zdecydowałem, że powiem wam o wszystkim, bo jesteście już teraz bezpośrednio zaangażowani. Mianowicie, panie Bob, pół godziny temu znaleziono w pańskim mieszkaniu zmasakrowane ciało mężczyzny, którego udało się zidentyfikować jako niejakiego pana Darona Edisona. Udało się go zidentyfikować tylko dzięki dokumentom, jakie posiadał. W zasadzie to został znaleziony w pańskim mieszkaniu, na korytarzu i w windzie…. Mam zdjęcia, ale chyba nie chcecie ich oglądać.
Kolejną złą informacją jest fakt, że sprawca zbezczeszczenia grobu żony pana Jeremiego właśnie zbiegł, jesteśmy na jego tropie, ale może od początku… Pani Saro czy pani mąż miewał ostatnimi czasy jakieś problemy? Czy spędzała pani z nim dużo czasu? Powód, dla którego pytam jest taki, że jest on podejrzany o wiele zbrodni i lista jego występków wciąż rośnie. Proszę odpowiedzieć na pytanie a ja później przedstawię pani szczegóły jego sprawy.
 
__________________
Pośród ludzi stoję ,
Lecz ludzie dla mnie drogi nie wydepczą
I nie z ich myśli idą myśli moje.

Ostatnio edytowane przez Kmil : 06-06-2007 o 23:54.
Kmil jest offline