Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2017, 18:39   #605
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Morel Zobacz post
Ja chciałbym tylko zobaczyć odpowiedź na mojego ostatniego posta, czyli czy coś się stanie w przeciągu około pół godziny, zanim spotkamy się w karczmie.
Tam sobie ustalimy pewnie jaki ruch wykonamy.
Pokiwają głowami z rozczarowaniem i tyle. Być może konsekwencje będą, ale to za kilka dni/tygodni.

Cytat:
Pytanie dodatkowe: czy/ kiedy nasz Estalijczyk się ocknie - czy MG mechanicznie to też rozgrywa? (jak tak chyba na odwróconej ODP)
Dopiero udany test spowoduje, że się ocknie + jakiś tam modyfikator, jak mają nie wiem sole trzeźwiące/ kubeł zimnej wody. czy tak?
Wasze postacie tego nie wiedzą, a i was do meta-grania nie będę kusił

Cytat:
Czyli przesluchanie bedzie fabularne czy mechaniczne?
Na razie nie wiadomo czy w ogóle będzie. Jak pisałem w PW, nie jest to sesja 18+, więc pewnych rzeczy opisywał fabularnie nie będę.

Cytat:
w znaczeniu ze w rzeczywistosci przesluchiwany ma wiecej opcji niz w tej mechanice.
Tzn?
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 17-04-2017 o 18:44.
hen_cerbin jest offline