WÄ…tek: Gdzielnik
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2017, 22:42   #26
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
4. Absolutny zakaz fizycznego krzywdzenia Opiekuna oraz innych osób.
Kolejna reguła wyryła się na cyfrowej matrycy Cassandry.

Tulea wyprowadziła swoich gości na powrót na taras.
- Pyskata jest – westchnęła. – Ale to przywilej młodości. Nie czuje, co dla niej dobre. Ciągle nie chce przyjąć moich zasad i mojej ochrony. Nie rozumie, że aby zyskać bezpieczeństwo trzeb zrezygnować z części swobód. Nie mogę jej do niczego zmusić, to jasne. I nie zamierzam, bo to wbrew moim zasadom. Nie jest moja, więc skoro jej potrzebujesz – zabieraj, moja kochana.

Kucnęła obok Cassandry:
- Jak będziesz gotowa na współpracę, przyjmę cię z otwartymi ramionami. A teraz pomożesz tej miłej pani.

Wstała.
- Zaproponowałabym ci obiad, ale niestety trafiłaś właśnie na czas mojej dwudniowej, oczyszczającej głodówki. Tylko medytacja i woda, żadnych rozmów. Do zobaczenie pojutrze, moja kochana.

Tulea wróciła do domu, zatrzaskując za sobą drzwi. Usiadła na macie w seiza, zamknęła oczy i skupiła się na oddychaniu.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline