Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2017, 20:32   #286
Agape
 
Agape's Avatar
 
Reputacja: 1 Agape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłość
Cieszę się, że ci którym zachciało się nawiązywać przyjazne stosunki z małpoludami, wbrew moim przewidywaniom, jednak nie trafili do kotła i wrócili na statek w całości. Słucham uważnie opowieści o tym co im się przytrafiło.

Ciągle nie ufam małpoludom, poczęstunek z owoców i wina wcale nie przekonuje mnie o ich dobrych zamiarach, zwłaszcza obecność Serlo jest mocno podejrzana. Jak on tam się znalazł? Dlaczego nas zostawił i polazł w dzicz z jakimiś futrzakami? A na dodatek tajemnicze drzwi, za którymi siedzą ciemne moce.

-We łbach się wam pomieszało.- mówię do Yuetala i wszystkich, którym zachciało się zwiedzania. Sama z chęcią dowiedziałabym się czegoś o budowniczych piramidy, ale żeby tam pójść musiałabym najpierw postradać rozum.
-Jesteście jak ryby, które widzą sieć, ale płyną dalej, a nóż się uda i rybak jej nie wyciągnie.- przedstawiam obrazowo co o nich myślę.
- Gdyby chodziło tylko o was; wasze życie, wasza sprawa. Ale jak na długi ogon Semuanyi mamy kontynuować wyprawę "wedle własnego uznania", bez kapitana – wskazuję na Yeutala, dla mnie nie liczy się kto nosi kapelusz tylko kto ma realną władzę- bez mechanika, bez sternika i najlepszych wojowników? Jeśli nie wrócicie zmniejszycie szanse na przetrwanie nas wszystkich.

-Nie ma czegoś takiego jak „dobra” zupa z małp.- odpowiadam Ryo. Z doświadczenia wiem, że co najmniej połowa ludzi, którzy zechcą jej spróbować porzyga się po kilku łyżkach, niektórzy nawet od samego patrzenia. Poćwiartowane i ugotowane małpy za bardzo przypominają wyglądem, zapachem i smakiem poćwiartowanych gotowanych ludzi.
 

Ostatnio edytowane przez Agape : 18-04-2017 o 20:34.
Agape jest offline