Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2017, 22:29   #321
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Moni Zobacz post
- Nie zdradziłeś nam swej roli, więc nie bardzo ci ufam, Kowalski. Nie mniej jednak nie martw się, i tak znalazłeś się na liście złych jako naciągana pozycja. Na razie głosuję na profesora Happiego. Wybaczy pan, ale skoro grozi pan miastu, nie mogę już pozwolić na spełnienie planu Smauga...
Podeszła do Lucyfera i walnęła go w twarz.
- To ja rozpatrywałam "zdradzenie" miasta i ochranianie twojej dupy, abyś mógł jutro zaoferować nam ten układ, a ty zbijasz nam nóż w plecy? Mów o kłamaniu co chcesz, ale o drinku ze mną możesz zapomnieć.
- o jeśli rozpatrywałaś zdradzenie tego miasta to może nie jesteś lepsza ode mnie panienko?
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline