WÄ…tek: [Kult] KÄ…ty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2007, 15:46   #89
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Bob Smith

Bob wpatrywał się w agenta próbując odnaleźć, choć jeden grymas na twarzy, który pozwoliłby mu przypuszczać, że agent kłamie. Nie doczekał się niczego takiego. "Daron ? Boże tylko nie Daron...Spotkała go śmierć, bo próbował mi pomóc? Czy to ja miałem zginąć w taki sposób? Jeszcze kilka godzin temu był tu...Boże, posłałem go po laptopa i komórkę...Kurwa."
Bob pogrążył się głęboko w sobie, na bok odłożył tabletki - znowu ta chemia - pomyślał. Ile by dał żeby móc coś teraz zajarać. Na jakiś czas totalnie pochłonęły go wspomnienia, jakie wiązały się z jego przyjacielem Daronem Edisonem. Nawet nie zauważył, że po policzkach popłynęły mu łzy, nie zwracał też na nikogo najmniejszej uwagi, objął się rękoma za kolana i w skulonej pozycji milczał i myślał.
 
Eliasz jest offline