Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2017, 10:37   #258
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Dotarli pod biura Steinhagerów. Po inicjałach na chusteczce i mapie dało się stwierdzić, że raczej dobre miejsce znaleźli.

- Ja bym tu został i poobserwował budynek.- Rozejrzał się w poszukiwaniu jakiejś gospody czy miejsca gdzie można nie rzucając się w oczy obserwować budynek.
- Myślę by poznać jak wygląda nasz właściciel by ewentualnie przyjrzeć się mu. Jakieś pomysły?- Popatrzył po kompanach.
- Ja wejdę i może będzie gdzieś jego portret i jak go zobaczę pójdzie się za nim. Szkiełko?- Zwrócił się do najmniej rzucającego w oczy towarzysza.
- Czy zostaniesz ze mną i weźmiesz się za jego śledzenie? Warto by było zobaczyć jak by się dostać do środka by zobaczyć czy czegoś nie posiada związanego z czarnoksięską magia w gabinecie.- Mówił cicho by przechodzący obok ludzie nie podsłuchali. Wpływowe osobistości mogły mieć uszy w każdym miejscu.
 
Hakon jest offline