Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2017, 17:01   #304
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Upijam łyk wina. Nie wiem, jak odpowiedzieć na pierwsze pytanie. Więc mówię:
- Nic nie sądzę, mówiąc szczerze.

- Kij wie, czy te małpy nas napadły, w końcu byliśmy dość daleko od nich, chociaż bacząc na to, że mają naszego... no ale był jeszcze ten drugi, co zemrzył - wzruszam ramionami. - Bardziej nie podoba mi się sprawa tej calej Imu... no, tej szefowej małp. Serla czy jak mu tak było, no i tego zmiennokształtnego ćwoka, co nam psuł statek. To są dla mnie większe niewiadome.
Będę się za niedługo zbierać. Widzę, jak We jest spięty, niby luźno rozmawiając ze mną.
- Spoko, nie zjem cię. A nawet jeśli, to zaraz pójdę swoją drogą - dodaję z tumiwisizmem i upijam kolejny łyk swojego wina. - Gdzie zgubiłeś swoją dziewczynę? - pytam od niechcenia.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline