Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2017, 17:09   #306
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
- Ani przepadam ani nie przepadam. Po prostu się nudziłam, nie lubię siedzieć bezczynnie, zresztą mam parę rzeczy po drodze do zrobienia. Pewnie i jesteś prymitywny, ale mnie też większość nie uznałaby za nie wiadomo jak cywilizowanego człowieka, nawet jak po cywilizowanemu się ubieram.

- W zasadzie też cieszę się, że będzie się w końcu coś działo, bo trochę nudą powiewało na statku, ale nie dziwię się co niektórym, że nie chcieli wchodzić do piramidy i chcieli przekonać Yuta do zmiany zdania. Nie wiem, czy też to czułeś, co znajduje się w piramidzie. Nie zeszłam na dół, ale wyczułam w tej piramidzie coś niepokojącego. Jakbym była normalniejsza, to też bym przekonywała Yuta do zmiany zdania. No i czy nie sądzisz, że trochę przy okazji prosimy się o to, żeby ktoś nam podpierdolił albo ukradł statek? - trochę się rozgaduję przez to wino.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 24-04-2017 o 17:27.
Ryo jest offline