Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2017, 21:12   #308
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
- Miałam na myśli klimat z dziedziny "Czary mary, twoja stara to twój stary". A co do maga, to zależy jeszcze czy umie zmartwychwstać albo nie jest jakimś kurewskim nieumarlakiem. Jak nie, to dopiero wtedy jest dobrze - doprecyzowuję. Chciałabym wierzyć, że Yut nie jest idiotą. Wina leży po stronie mojego sceptycyzmu.
- Można by sprawdzić, czy ta ich szefowa nie jest wiedźmą, bo mi coś na to zalatuje. I cholera wie, czy nie pozrzuca uroków na mnie, ciebie czy Orka. Pytanie czy Niebieski z nami idzie i czy umiałby ewentualnie nas pozabezpieczać przed urokami tej szefowej, ale cóż, najwyżej się jej łeb utnie. Jakby co, mogę się go popytać, chociaż cholera nie wiem, gdzie on bywa.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline