Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2017, 21:25   #310
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Wybucham śmiechem, bo We śmieszne rzeczy powiedział, dobrze że wtenczas nie piłam, więc ani się nie udławiłam ani nie wyplułam wina. Lubię stan upojenia alkoholowego, nie muszę się przejmować krzywymi spojrzeniami i obrabianiem dupy. Fajny ten stan. Tylko przesadzać nie można.

Dobrze się bawię, ale muszę się zająć rzeczami, którymi miałam się zająć.
- Dobra, idę, nie przeszkadzam. Dobrze się nawet bawię, ale lepiej mieć oko na statek, może napotkamy znajomą rybitwę - i idę dalej, zostawiając We samego z butelką wina. Jak zniknę wszystkiemu z zasięgu wzroku, wtopię się w ciemności i będę obserwować i podsłuchiwać, co ciekawego słychać na deskach pokładu i w kajutach. A przy okazji rzucę dyskretnie okiem na Liskę.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline