Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2007, 08:31   #81
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Jawa odwrócił głowe , spojrzał na kobiete , ktora własnie pojawiła sie na szczycie statku .
"Widze ze podróz bedzie bardzo interesujacym doświadczeniem " powiedział bez specjalnego entuzjazmu .
"Mam nadzieje ze Jakob w miar szybko zaklei wszytkie dziury i za godzinke - dwie bedziemy mogli ruszyc ...
Statek , jakby na zaprzeczenie słow Jawy ponownie sapnał "WoooooooooW " a z dziury uniosła sie struzka ciemnego , smierdzacego plastikiem ... "hmmm " powiedział filozoficznie Jawa ..." no może troche dłuzej ... Tymczasem rozgośćcie sie w kajutach , to moze byc długa podróz " Nachylił sie w kierunku dziury "A załozyłes bezpiecznik ? "
Z w dziurze przez chwile panowała cisza ... "Kurwaaaa !! " , nastapnie w dziurze słychac było szamotanie się , głuche udrezenie , kolejny stek wyzwisk i znowu kilku sekundowa cisza ... " NIE ! "
Jawa westchnał , jednak to westchniecie było dziwnie wesołe ..."Tak jak powiedziałem , czujcie sie jak u siebie , jedyne co to nie wchocicie do maszynowni ...A wracajac do Twojego pytania ... dosyc czesto pracujemy dla Rady ...a Dune pewnie juz lecu na spodkanie z Rada , mam nadzieje ze nic mu nie bedzie " . Jawa zamilkł , zamknał oczy.
 
denis jest offline