Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2017, 13:06   #163
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał druidh Zobacz post
Hmm. Na prawde myslalem ze to on. Tak mi przynajmniej wynikalo z fabuly. Dwumetrowych stworow sie nie spodziewalem wcale.
Ale widzisz, dru, w horrorze właśnie chodzi o to, żeby większość rzeczy nie była oczywista i podana na tacy, a już zwłaszcza w pbf-ie, gdzie to gracze mają dbać o swoich bohaterów i nie ryzykować ich życiem (na tyle, na ile są w stanie). Nie mogłam przecież napisać, że za drzwiami macie potwora, bo nikt by nie otworzył , ale... gdyby Seer przypomniało się, że miała sen z Robem, który zmienił się w stwora, to może inaczej by zareagowała. Tak jak piszesz, wyszło, że zaślepiona miłością do Woodwarda Seer straciła życia myśląc, że ratuje ukochanego

Cytat:
Napisał Pan Elf Zobacz post
Co do amuletu, to mam pytanie: czy zielarnia wspomniana w dzienniku jako najniższy punkt to faktycznie piwnica? Czy może jest gdzieś obok jakiś budyneczek zielarni?
Tak, to piwniczna zielarnia - pomiędzy ustawionymi półkami jest sporo miejsca na taki rytuał, ale o tym już napiszę w sesji, jak przyjdzie co do czego
 
Tabasa jest offline