Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2007, 13:42   #83
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
*Light Side* Frei Zuun

Frei wszedł do skromnej kajuty i położył delikatnie torbę koło pryczy. Następnie odwrócił się w stronę droida i spoglądając mu wprost w błyszczące ślepia powiedział spokojnie
- Właściwie to mam pytanie. Otóż chciałbym byś mi powiedział kiedy startujemy i ile potrwa lot na Ravena IV - zamyślił się
- A i czy mógłbym przeglądnąć Wasze mapy astronawigacyjne? Chciałbym się czegoś dowiedzieć o trasie i o samej planecie. Jeśli też macie jakiś databank lub łącze Holonetu chętnie bym z niej skorzystał - dokończył wychodząc z kajuty
- A tak po za tym jestem Frei Zuun i miło mi Cię poznać

Kel Dor nie chciał zbytnio niepokoić już i tak przewrażliwionego na jego punkcie Kapitana, więc postanowił iż większość czasu spędzi przy końcówce komputera i na medytacjach w swej skromnej celi.
Nie przeszkadzał mu wygląd i niewygody statku, przywykł do podobnych warunków, wolał jednak nie wywoływać nie potrzebnego zamieszania. Póki co tyczkowaty android wystarczał zresztą w pełni za źródło informacji.
Zuun miał tylko nadzieję, że będzie ich udzielał tak samo skwapliwie jak na temat statku, ale w przeciwieństwie do zachwalania okrętu nie będzie już tak ubarwiał swoich wizji.

- Gdyby ktoś mnie szukał to będę albo w swoim pokoju albo przy komputerze pokładowym- dodał szybko czekając na to, iż robot szybko go do komputera zaprowadzi
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline