Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2017, 16:39   #68
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Harlan Coben - Już mnie nie oszukasz 1/12
Gatunek: Thriller

fajnie się czytało


Cobena czytywałam od czasu do czasu z różnym skutkiem - jedne powieści podobały mi się bardziej, inne mniej. Gdy na rynku pojawiła się najnowsza książka tego pisarza, sięgnęłam po nią z czystej ciekawości i... zostałam dosłownie wessana. Muszę przyznać, że autor naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył.

Fabuła z pozoru nie serwuje nam niczego odkrywczego (mąż głównej bohaterki ginie, a następnie kobieta dostaje dowody na to, że jednak żyje), ale twist, jaki stosuje Coben na końcu książki po prostu rozkłada na łopatki i choć słyszałam opinie, że wielu czytelnikom zakończenie nie przypadło do gustu, jak dla mnie było takie, jakie być powinno.

Książkę czyta się ekspresowo, na co wpływ ma lekki, plastyczny styl pisarza (dosłownie leci się przez nią, nawet, gdy niewiele się dzieje), a główna bohaterka Maya Stern jest postacią wyrazistą i można ją albo od razu polubić, albo znienawidzić. Naprawdę świetnie się bawiłam przy tym thrillerze i mam nadzieję, że przy kolejnej swojej książce Harlan Coben nie zaniży lotów.

Polecam wszystkim, którzy w trakcie czytania lubią wraz z bohaterką/bohaterem zastanawiać się nad rozwiązaniem zagadki.
 

Ostatnio edytowane przez Tabasa : 01-05-2017 o 16:46.
Tabasa jest offline