Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2017, 20:02   #223
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Oh, wilkołaki też lubię... - odparł, co było po cześci prawdą. Męskie wilkołaki były umięśnione i wielkie, ale wilkołaczyce... o Boże, chroń nas przed wilkołaczycami - Co do magów, nigdy z żadnym nie spałem, więc nie wiem co powiedzieć - nie wiedział także co powiedzieć na smutną historię miłosną guwernantki i siostry Henrietty, toteż milczał, prowadząc dziewczynę pod ramię.

- Witaj. Henrietta jest moją wielką przyjaciółką i wierzę, że będziemy wszyscy razem miło spędzać czas - stwierdził. Po prawdzie nie był tego taki pewien. Spojrzał na kobietę przyjaźnie, dodając jej otuchy. Miał nadzieję, że smok będzie dla niej milszy niż na to wskazywało ich pierwsze spotkanie.
 
Kaworu jest offline