Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2017, 11:50   #222
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
- W fontannie są schody. - Oznajmiła o swoim znalezisku pozostałym towarzyszom. Przynajmniej tym, którzy mogli ja usłyszeć. - Nie wiadomo czy prowadzą w to samo miejsce, w którym jest golem, ale może warto to sprawdzić? Jeśli chcemy zejść wszyscy trzeba jakoś wytłumaczyć to Rexie. Nie mam pojęcia czy ona umie czytać.

Półelfka dostrzegła już wcześniej kredę w ręku niziołki i teraz postanowiła ja wykorzystać. Wyjęła narzędzie z rąk czaromiotki i poszukała miejsca w którym iluzja nie przykrywała wnętrza na tyle by nie dało się odczytać zapisanych na ścianie lub podłodze znaków. Wtedy podprowadziła tam Lunę i zachęciła też półorczycę do spojrzenia, gdy napisała kredą wyraźne, drukowane litery:
"SCHODY W FONTANNIE. SCHODZIMY NA DÓŁ?"
 
Eleanor jest offline