Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2017, 21:03   #144
Sam_u_raju
 
Sam_u_raju's Avatar
 
Reputacja: 1 Sam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputację
Tobias czuł się jakby w końcu znalazł się w domu. W jednej chwili w niepamięć poszło to co robiły z nim ciernie. Rany były nieważne. On czuł się, czuł się… fantastycznie. Jak dopasowany puzzel do całej tej układanki.
Obrócił się w kierunku Triki.

- Czy ty przejdziesz ze mną? Czy jest to możliwe? Czy tylko ja mogę przejść przez tą bramę? - zapytał latającej Sylfidy

- Przejdę. Nie przejdę. Nie wiem. Zobaczymy.

“Ano zobaczymy” - potwierdził w myślach

- Usiądź mi proszę na dłoni - wyciągnął rękę przed siebie i wyprostował dłoń - może dotyk jest istotny. Nie pamiętam. Wolę jednak nie ryzykować. To gdzie teraz? - zapytał z uśmiechem Trikię.

- Chciałeś do Ludu Nar? - podpowiedziała. - Tylko nie myśl o Masce. Na Potęgi! - Przeraziła się. - Nie myśl o nim, bo wylądujemy w Cytadeli Armawarg!

- Przez chwilę o tym myślałem. Przez małą chwilę chciałem wejść z butami do siedziby Maski. Jednak wiem, że byłoby to głupie i z góry skazane na niepowodzenie. Za mało jeszcze wiem, za mało jeszcze pamiętam… - spojrzał na bramę otwartą z jego krwi z szelmowskim spojrzeniem - Zatem Lud Nar i jego władca, Van Nar Var, który na pewno będzie chciał uszczknąć coś dla siebie. Koło się kręci. Róża krwawi … - szepnął na koniec i ruszył przez bramę.

Wspomnienia.

Jak można coś wspominać kiedy się nie pamięta tego co się widziało i kim się było

Jak

Lud Nar. Wzgórza pokryte popiołem. Surowe. Nieśmiertelni wojownicy. Wybrani.

Van Nar Var. Ich władca.

O tym starał się myśleć Tobias zwany Wachlarzem a może po prostu tylko Wachlarz.

Czas zebrać sojuszników. Na odebranie pomsty za Panią Liści i Traw przyjdzie czas później.

Lud Nar.

“Tam chcę”
 
Sam_u_raju jest offline