Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2017, 16:01   #314
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Nie znam kobiety w złotej masce, ale już mi się nie podoba. Z upływem czasu coraz bardziej.

Gdy mamy wchodzić do środka, to nie wiem, czy ma na to wpływ koszmar minionej nocy czy ukazana sztuczka z wężem, ale nieufność sięga u mnie zenitu, ręka sama mi się rwie, żeby przytrzymać Yutaela i nie puścić go, nawet mimo próśb. Przenoszę Yuteala z powrotem przed wrota. Po tym trzymam go dalej za ramię.

- Pozwól, Yut, że ci zepsuję entuzjazm - po uwadze do Yuteala zwracam się do władczyni. - Skąd mamy gwarancję, że nas nie zostawisz zamkniętych w piramidzie na pastwę tego, co w niej jest? Dlaczego nie udasz się z nami?
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline