Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2017, 16:15   #316
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
- Nie wątpię, ale jakoś tych drzwi nie otworzono siłą, tylko za pomocą jakiejś cudacznej magii czy cokolwiek to było - zauważam. Nie jestem znawcą magii, ale nie jestem matołem, co wierzy na słowo osobie napotkanej pierwszy raz na oczy. - Jeśli magia nie była potrzebna do otworzenia tych drzwi, to po co jej użyto? - wydaje mi się, że władczyni coś ukrywa, tak samo jak użycie magii przy wejściu mogło zasygnalizować cosiom z piramidy, że żarcie przyszło - no ale to tylko moje przypuszczenia. W każdym razie nie mam powodu, by jej ufać.

- Jeśli mielibyśmy wejść, to chcielibyśmy mieć narzędzie do otwarcia tych wrót na wszelki wypadek - oznajmiam jasno. - O co chodziło z tym wężem? - dopytuję władczynię.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline