Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2017, 16:34   #318
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Dobre pytanie, ale to nie zmienia faktu, że kobiecie nie wierzę. Yutowi powinna się w głowie zapalić lampka, że władczyni nie przekazała nam klucza ani nie pokazała, jak z niego skorzystać (może liczyła na to, że wszyscy do piramidy polecimy jak kaczki do chleba), a czuję się tak, jakby w Yuteala trafił szatański urok i ja musiała przez to przejąć obowiązki szefa (choć deklarowałam, że już więcej nie będę pchać się na tę posadę! ech, znów muszę złamać obietnicę.).

- Byłoby dobrym pomysłem, gdybyś nas pouczyła w jaki sposób skorzystać z tego klucza - proponuję władczyni, ale nie przyznaję przy tym, że wpadłam na inny diabelski pomysł. A pomysł był taki, by... porwać władczynię ze sobą do piramidy. I tak miałam zamiar uczynić w razie, gdyby szefowa małp chciała się wymigać od tej propozycji.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 07-05-2017 o 16:37.
Ryo jest offline