Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2017, 21:46   #225
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Wolfson
Smok uśmiechnął się na widok dziewczyny i potem weszli do restauracji. Była tam już Gretha i Reinier patrzący na nich z boku i James rozmawiający na uboczu ze swoją byłą żoną. Gdy smok zasiadł przy stole, Henrietta i Wolfson naprzeciw niego.
- Mam ochotę na krwisty befsztyk. Kelner! – zawołał kelnera patrząc na bardzo ponurą Hiszpankę. Gdy przyniesiono jedzenie i picie smok zapytał.
- Jak posunęły się działania w sprawie odzyskania mojej własności?

Getha
Kapitan skrzywił się.
- Chyba rozumiem o co chodzi… I potem wychodzą jakieś dziwne ślniące się habsburgi. Jesteś lekarzem, więc wiesz coś więcej na ten temat ode mnie. Czy tobie też chcieli znaleźć dobrze urodzonego partnera?

James
- Praktyczność mój miły jest przede wszystkim nudna… Tylko uważaj, Kane wspominał, że niektóre tłumaczenia są niebezpiecznie wybrakowane… Ma to związek z pewny pierścieniem, zniszczonym i nadtopionym. Sądząc po jego minie gdy nań patrzy musiało mieć to związek z jakąś kobietą. Ehh faceci
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline