Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2007, 23:09   #88
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
*Light Side* Frei Zuun

...W zawiązku z tym sam Pan rozumiem ze miejsce na komputer pokładowy – jako zbędny – zostało wykorzystane do innych celów , które poprawiają standard podroży i wygodę pasażerów-
- No tak ... rozumiem - stwierdził Kel Dor troszkę się zmartwiwszy. Wydało mu się że kredyt zaufania jakim będą musieli obdarzyć Kapitana McClusky będzie bardzo okazały.
- W takim wypadku poproszę Cię byś odpowiedział na parę moich pytać - stwierdził szybko Frei
- Po pierwsze kiedy wystartujemy i ile zajmie nam lot na Ravena
- z uwagi na to ze trwające intensywne prace serwisowe, w celu zapewnienia pasażerom maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa nie jestem w tej chwili w stanie powiedzieć Panu kiedy wystartujemy. Sam lot natomiast potrwa około 23 godzin z międzyskokiem w punkcie nawigacyjnym 781/230
- ahm-
zamyślił się Zuun starając sobie przypomnieć mapy gwiezdne i rozmieszczenie punktów nawigacyjnych. Niestety ze względu na ich sporą ilość nie był w stanie konkretnie zlokalizować wspomnianego 781/230

- w takim razie drugie pytanie: co możesz mi powiedzieć o florze i faunie Ravena IV- czy planeta to gazowy gigant nad której powierzchnia wiszą platformy wydobywcze ? A i jaka jest tam sytuacja politycznej?
- Raven IV- planeta o atmosferze toksycznej, grawitacja - standardowa, flora - brak, fauna - brak, silne promieniowanie słońca uniemożliwiające życie na powierzchni planety-
odpowiedział zdawkowo droid
- sytuacja polityczna : klasą rządzącą są trzy rodziny Huttow, które maja na planecie sowich przedstawicieli w każdym z trzech miast. Populacja składa się głównie z Gammorean. Reszta mieszkańców to najemnicy różnego pochodzenia - robot przekrzywiwszy głowę spojrzał na młodego Jedi i spytał
- Czy mogę w czymś jeszcze pomóc -
Po krótkim zastanowieniu Frei odpowiedział
- Nie dziękuję, Twoje informacje były wyczerpujące, gdyby mnie ktoś szukał to będę w swoim pokoju

Siadając na wąskiej pryczy Kel Dor zamyślił sie głęboko. Huttowie nawet jeśli nie prowadzili lewych interesów nie należeli do układnych i dyplomatycznych istot. Jedi obawiał sie że negocjacje mogą być krótkie, a co gorsza bolesne.

- Mam złe przeczucia... mruknął sam do siebie zatapiając się w kojącej pustce pokoju.
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline