Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2017, 21:14   #331
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
//Zakładam, że Marcon podzielił się wynikami swoich badań i R. zrozumiała, że małpy były kiedyś żywe, ale nie wiadomo, jak odwrócić proces ich... odkamieniania.

- E? - odpowiadam ynteligętnie Yutealowi, sama nie mam pojęcia, co wybrać.
Wszystko było podejrzane: piramida, sytuacja z małpami, szefowa małp, chyba wszystko tu mogło zabijać.
- Nie wybrałabym raczej przejścia, w którym dudni. Z drugiej strony Marco mówi, że te małpy zostały zamienione w kamień, a to mogło spowodować cokolwiek. Najbardziej podejrzewam tę szefową małp. Nie ufam jej, coś mi w niej nie gra i to bardzo, nie zdziwiłabym się, gdyby kłamała.

Uwaga We mnie zastawia.
- Odłupana ręka? Dziwne... - burczę pod nosem, jak wydostanę się z piramidy, to zamierzam tę babę udusić gołymi ręcami. - Ale to znaczy, że ktoś był tu wcześniej - pytanie tylko - kto?

- Chodźmy tam, gdzie reszta, nie ma sensu się rozdzielać, zwłaszcza, że nawet mapy do tego pierdolnika nie mamy - odpowiadam Yutealowi.

- Po co chcesz iść do tego chroboczącego korytarza? - pytam się We.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 09-05-2017 o 21:17.
Ryo jest offline