Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2017, 13:00   #41
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Postać w płaszczu skuliła się, gdy Franz się odezwał, i zebrała na nogi. Z bliska najemnik dostrzegł twarz schowaną w cieniu - przepiękne, ostre rysy twarzy, małe usteczka, lekko skośne oczy, ładny nosek i brwi uformowane chyba przez jakąś boginię piękna!

- Wolałabym nie schodzić z traktu, inaczej na niego nie zdołam wrócić... - szepnęła nieśmiało kobieta, która czubkiem głowy nie sięgała Franzowi nawet do ramienia. Jak większość kobiet zresztą. - Jeżeli już muszę z tobą wejść w konwersacje, to wolałabym, żeby wydarzyło się to tutaj. Chociaż wolałabym, żeby moje itinerarium nie musiało zawierać tej rozmowy.

Słowa przez nią wypowiadane ani trochę nie pasowały do jej postawy (kuląca się, poprawiająca kaptur i rozglądająca się nerwowo na boki), ani głosu (drżący, jakby znajdowała się na skraju paniki).
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline