Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2017, 21:25   #268
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
- Jeśli możesz to wyjaśnij mi czemu tak tu łatwo czerpie się moc i taka moc tkwi w okolicy?- Rozpoczął zadawanie pytań.

- Czemu swoich mocy nie użyłeś na początku walk? Byłoby pozamiatane i mniej stresujące dla wszystkich.- Gdy usłyszał zadowalającą odpowiedź kontynuował dalej

- Czyli ożywienie nas jest prawdą. Czy coś jest związane z tym dodatkowo? Jakieś efekty mogą zaistnieć i czy przeszkodzi mi to w poznawaniu sztuki magicznej?- Zastanowił się pytając.

- Byłeś kiedyś członkiem kolegiów? Czy może z innych sfer i dziedzin się tego uczyłeś? Nie martw się. To zostanie między nami. Po prostu chcę dalej iść drogą magii. Myślę, że może dałbyś jakieś wskazówki. No poza tym, że wolałbym nie zostać ściganym jak ty i chce służyć Kolegiom jak i cesarstwu.- Dodał uspokajająco.
 
Hakon jest offline