Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2017, 01:00   #276
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
- Przyjacielu, chyba musimy porozmawiać - szlachcic przyjaźnie obejmuje ręką doktora Malthusiusa - Może u Ciebie?

W bezpiecznym miejscu:
- Myślę, że wiem dlaczego nie chcą oddać Ci ciała. Mógłbyś na to spojrzeć? - Lothar pokazał hochsztaplerowi znaleziony fragment kości - Czy to nie fragment Twojego eksponatu? Tak myślałem. To rzeczywiście skandal. I spisek. Demon zeżarł Twojego pupila, a oni chcą to zatuszować. Nie masz ochoty im odpłacić? Musimy na razie utrzymać to wszystko w tajemnicy, ale z Twoją pomocą doprowadzimy do ukarania winnych. - Lothar przekonywał Malthusiusa do udzielenia im pomocy. Był w mieście dłużej niż oni, mógł mieć większą wiedzę o nim. Miał też powód, by nie lubić miejskich urzędników. A co najważniejsze - niemal na pewno nie mógł być demonologiem i raczej nie należał też do jego popleczników.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline