Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2017, 13:29   #239
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Aci po wyjęciu strzały z brzucha spojrzała bezwładnie na trzymaną w ręce ową strzałę. Strzała jak to strzała, ale coś było nie tak. Za strzałą coś się ciągnęło.
O wyrostek!. Już wiem czemu taka chuda byłam - humor jej dopisywał. Kaszlała krwią, charcząc i jęcząc. Straciła przytomność. Słyszała okrzyki towarzyszy, którzy przejęli się stanem elfki. Dobra jest skoro słyszy ludzi będąc nieprzytomna, te jej elfie uszy słyszą nawet jak Acelia śpi. Wiadomo ta echolokacja. Elfia echolokacja, o dobry pomysł na zdolność dla magini. Usłyszy spuszczanie wody w kiblu przez nawalonego orka konowała. Osioł przecież mówił “jak zobaczysz długi tunel, to nie idź w stronę światła”. Aci słyszała też inną wersję, że tu cytat “jak zobaczymy Boga to mamy uciekać”. Jak to śpiewała jakaś uchlana banda elfów: “Oprócz elfickiego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba”. Może Bjorf czy Altner ją uratują.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036

Ostatnio edytowane przez Adi : 12-05-2017 o 13:50. Powód: Drobna korekta
Adi jest offline