Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2017, 00:01   #401
Zuzu
 
Zuzu's Avatar
 
Reputacja: 1 Zuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputacjęZuzu ma wspaniałą reputację
Oki, skoro się ludzie wypowiadają to i ja, jako gracz, się wypowiem.

Dla mnie ta kłótnia o to kto wrzuca jest bez sensu i dziecinna, a także niepoważna. Jest termin w piątek-do tego czasu ustala się kto co daje. Piatek wieczór, nie sobota wieczór. Jak nie ma odzewu, to wrzuca ten kto akurat jest i ma możliwość, bo lepiej żeby to było w sesji niż na docu. To i tak ukłon mg w naszą stronę, że pozwala wrzucać w sobotę i nie ma o to pretensji. Nie prowadzi tylko jednej sesji, ale kilka i dodatkowo warsztaty neuro, więc żeby to ogarnąć musi się trzymać grafiku, inaczej się terminy posypią.

Buka, nie trzeba kogoś wyzywać żeby być nieprzyjemnym w odbiorze. Chodzi o prentesnjonalny ton i uszypliwość-szukanie awantur na siłę. O to się rozbija.

Chcesz coś wrzucić to rób to w piątek terminowo i nie będzie problemu. Albo wcześniej się umów kto co wrzuca, ale nie na ostatnią chwilę. U nas to działa-grupa Brown&Black wie co każdy i w jakiej kolejności ma dać. Ustalenie tego zajmuje 5minut, naprawdę.

Dla mnie nie jest istotne kto wrzuca, ale co jest wrzucone-czyli wspólna praca. Skupiam się na tym, żeby moja część była ok.

Jeśli chodzi o zaglądanie na doca... trzeba to robić regularnie, żeby nie stopować reszty. Ja się umówiłam że jak nie mogę w jakimś tygodniu pisać to Diaz idzie na autopilota.

I każdy z nas ma swój real i swoje problemy, ale gramy razem.
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Mam złe wieści. Świat się nigdy nie skończy...
Zuzu jest offline