Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2017, 18:59   #1998
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Podobnie jak wcześniej z Altar of Oblivion, perkusja + podpięte pod prąd gitary to na ogół coś nie dla mnie.
Tutaj jeszcze jest coś co nazywam "amerykańskim brzmieniem", którego nie lubię. (Tak wiem, oni nie są z USA, ale tak brzmią:P)
Złe nie jest, ale nie dla mnie

Tutaj macie muzykę specyficzną i zdecydowanie nie dla każdego, ale to mój ulubiony projekt muzyczny. Przed państwem Ayreon.

Niedawno pojawiła się nowa płyta Ayreon: The Source, którą polecam wszystkim fanom muzyki o tematyce sci-fi.

@Snigonas
Skoro szukasz długich i różnorodnych utworów, Ayreon może ci się bardzo spodobać. Nie zniechęcaj się po jednym, dwóch utworach, bo to dość różnorodny projekt i u mnie było tak, że im dłużej słuchałem tym bardziej mi się podobał. Teraz mam w domu prawie każdą płytę
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 14-05-2017 o 19:04.
Rewik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem