Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2017, 20:28   #406
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację


Cytat:
1. Jakim prawem wstawiasz cały fragment nie pytając nikogo o zdanie, podczas gdy ty z całości, z tej całej całości w docu dałeś jedynie 3 zdania na początku i więcej się nie udzielałeś? Uważam to za wyjątkowo samolubne podejście
Nie wiem może ja czegoś nie rozumiem ale termin był do 12, ja wrzuciłem mocno po południu 13.

Postaram się to możliwie jak najprościej wyjasnić 12 maja to dzień występujący między 11 a 13 maja, czyli w momencie kiedy około 17 godziny dnia 13 maja wrzuciłem całość na forum to od ponad 17 godzin było po terminie. Okno na wrzucacanie technicznie zamknęło się z wybiciem północy 12 maja. Rozumiałbym że istnieje problem gdybym złośliwie ubiegł wszystkich i wrzucił cały post 12 maja o godzinie 0:01 tym samym nie dając innym szansy na wrzucenie postów na forum, jednak jakby nie patrzeć w momencie jak wrzucałem mineło już ponad 17 godzin od zamknięcia terminu wrzucania postu (a 41 od jego rozpoczęcia) a nikt się tego nie podjął wobec czego biorąc pod uwagę fakt że nasz MG nie jest na każde nasze zawołanie tylko ma wyraźnie wyznaczone terminy uznałem że korzystniejsze dla graczy (zainteresowani niech potwierdzą albo poprawią jeśli się mylę) jako grupy będzie żebyśmy dostali odpis niż żeby MG stwierdził że wobec braku odpisu uznaję kolejkę za nierozwiązaną.

Cytat:
2. Wstawiłeś bezmyślnie, nie zwracając na nic uwagi(bo cię cały tydzień nie było), a w tym texcie jest fragment, którym muszę poprawić ZANIM to zostanie wstawione… no i oczywiście gwiazdki zostały, co też olałeś
Ok faktycznie zawaliłem nie było mnie codziennie na docu.

No cóż termin do poprawiania i wstawiania minął 12 maja 2017 z tego co pamiętam to zasady sesji są takie że nad tekstem od poniedziałku do piątku a weekend jest dla MG. No cóż może przeoczyłem fragment zasad w którym jest napisane że cały wszechświat ma się zatrzymać do momentu aż Buka zatwierdzi pozycje wszystkich atomów.

No cóż kilka przegapiłem ups. Heh bywa jak się chcę wrzucić materiał żeby MG miał z czym pracować...

Cytat:
3. Co to za numery, przy właśnie wstawianiu, dopisać sobie ostatnie zdanie nie dając możliwości na odpowiedź? i jaką ja mam dać odpowiedź moją postacią dla twojej?? Mam rozbić 4-tą ścianę i odpyskować Isabell “A ty to stałeś jak słup soli przez ostatnie 10 minut, bo Lemi którego nie było, nic tobą nie robił” czy jak? :PPP
No cóż o ile nie siedzisz na docu bez przerwy zwłaszcza w ostatnich dniach terminu to istnieje spora szansa że ktoś wrzuci coś co pójdzie bez twojego zezwolenia. Jeśli zaś cały wczorajszy dzień czujnie siedziałaś na docu pilnując by nikt nie śmiał tam przemyćić choćby pojedynczego przecinka to czemu nie wrzuciłaś?
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline