Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2017, 21:23   #407
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Już nie raz wrzucaliśmy posty w sobotę. Kończyliśmy odgrywanie w docu w piątek, zgodnie z terminem danym przez MG, ALE nie zawsze przerzucaliśmy całość w owy piątek, było już kilka razy, iż nastąpiło to w sobotę.

MG czyta na bierząco doca, i mimo, iż nie wszystko wyląduje na forum co do minuty/wyznaczonego terminu, nie wstrzymuje to go przed pisaniem postu, więc te argumenty są z tyłka wyjęte.

Sam MG chce by weekend był dla niego i weekend jest dla niego, posta z kolei daje on w sobotnią noc o wyjątkowo pogańskich godzinach, jak choćby o 3,4 czasem i w samą niedzielę rano.

Ogólnie więc owszem, kończymy w piątek, ale nie zawsze w piątek przerzucamy. A ja się minęłam z Leminkainenem o 2h, o 2h odnośnie 5 dni jego nieobecności, juhu... zamiast więc mi dogadywać odnośnie bolącej pupy i dziecinnie tłumaczyć dni tygodnia, daj inne argumenty... albo wiesz co, nie, nie musisz, mnie to już grzeje.

Rezygnuję z sesji, dzięki wszystkim, do widzenia. Powody są mniej więcej takie same jak u kinku, choć punkt 4 nie dotyczy MG a graczy. Pa.
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline