Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2017, 17:34   #709
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Już ja się rozliczę z Karlem! 500 pompek może ostudzi go na przyszłość
"Gdy tylko ich światły przywódca zdecydował się ruszyć, Karl wpadł za nim do jadalni..." - ten fragment miałem na myśli.
Gustaw się ruszył (wypad do przodu), Karl wpadł do jadalni za nim. Czyli musiał go wepchnąć co najmniej o krok, żeby mieć miejsce i się samemu zmieścić.
Cóż, jest Was 2 na 4 (bo kusznik znowu ładuje, Karl go przestraszył ostatnio). Ten z którym walczyłeś był z przodu bo jako jedyny miał coś więcej niż sztylet do walki wręcz. Także przynajmniej tyle szczęścia macie.



A ja zaraz zedytuję, bo ze względu na nieporozumienie z pi0tem nie ma nigdzie opisu efektów jego czaru (ja myślałem, że on je opisze po informacji o sukcesie, on, że ja).
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline