Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2017, 17:14   #179
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
O nie, Emma . Kurcze, Vesca! Szkoda. Szczególnie, że nie z powodu działań bohaterki, a po prostu brak posta. Fajnie się grało, mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy (kto wie, może znowu u Tabasy? ;>). Jeśli Gwen przeżyje, to przygarnie Sue.

Cytat:
Oczyść amulet i kontynuuj rytuał. Dziura znowu się zamknie, a pieczęć zapłonie ognistą mocą. Jeśli rzecz spróbuje uciec, musisz zatrzymać ją w jamie. Jeśli nie wypełnisz swojego zadania, wszystko będzie stracone.
Nie ma innej opcji. Gwen oczywiście oczyści szybko amulet ze swojej krwi i będzie kontynuować rytuał.
Wnioskuję też, że trzeba za wszelką cenę zatrzymać stwora w jamie. Najwyżej ktoś będzie musiał się na niego rzucić . Obawiam się jeszcze tylko tego czegoś, co siedzi w ciemności. Jest nas tylko trójka, może być ciężko . Co o tym sądzicie, Kenshi i Orthan?

Btw. Tabasa, masz perfekcyjną liczbę punktów reputacji ;>.

EDIT: Aaaaa. Jeśli mogę zasugerować. Czy mogą wrócić portrety zmarłych postaci? Tj. takie zaczerwienione, jak miała Seer. Jakoś tak wydaje mi się to lepsze, niż usuwać wizerunek postaci zastępując go innym obrazkiem.
 

Ostatnio edytowane przez Pan Elf : 19-05-2017 o 17:19.
Pan Elf jest offline