Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2017, 16:25   #1431
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Andrew, Ortega, Skye
Starsza pani uśmiechnęła się i ostentacyjnie otaksowała szturmowca wzrokiem od stóp do głów, w jej oczach błysnęły radosne iskierki kiedy podchwyciła żart (a przynajmniej za żart to uznał) cmoknęła z uznaniem
-Całkiem niezły okaz muszę przyznać, niestety nasze wspaniałe władze nie zdecydowały się na przywrócenie niewolnictwa więc muszę odmówić - odpowiedziała z udawanym smutkiem - Ale zawsze mogę wam odłożyć...- Kobieta podskoczyła gdy nagle odezwała się Skye popatrzyła na nią i zmrużyła oczy jakby nie będąc pewna czy wyraźnie widzi - Tak myślę że to może być dobry sposób - wzięła do ręki kartkę założyła okulary które wisiały na sznurku na szyi po czym przeczytała
"Z mojego polecenia wydać prowiant podróżny na pięć dni bądź równowartość w innych dobrach - pieczątka:
Pat Mansfield
Szeryf
Newport PD"

-Ok po prostu zrobię dopisek że jak pani zrealizuje w pełni ten weksel to żeby część z tego przekazać do mnie. Niech pomyślę Prowiant pewnie kosztuje 75 całych srebrnych -[jako srebrne funkcjonują wykonane przed 1965 dolary i centy z 90% srebra, dosyć popularny środek płatniczy przy drobnych transakcjach o ile raczej nie używa się ich przy większych transakcjach to są wygodniejsze niż barter w przypadku gdy chcesz kupić bułkę czy kilo ziemniaków w sklepie, w przypadku większych transakcji jednak preferowany jest barter] co w zależności od warunków lokalnych dawałoby gdzie w okolicy 5Srebrnych =1 gambla - Apocalypse Meow - to będzie 25 S, Marvel - 5, "Antiterrorism and Threat Response: Planning and Implementation" - 20S, dla pani myślę Basic Physical Chemistry
A Complete Introduction on Bachelor of Science Level - za 25 i CRC Handbook of Chemistry and Physics, 95 wydanie z 2014, kobieta z namaszczeniem zdjęła opasłe tomisko w ozdobnej czerwonej okładce, setnego już się raczej nie będzie
- powiedziała kobieta ze smutkiem i na chwilę ucichła - To będzie 30 srebrnych - dodała wracając do rzeczywistości
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline